Czasem trzeba dać prezent komuś, kto nie jest kotem… I pytanie – co mu dać? Mój chłopak miał ostatnio urodziny i miałam poważny problem, by wybrać dla niego godny uwagi prezent. Elektronikę ma, ubrania ma, koty i psa ma – wszystko, co potrzebne do życia już jest. Zawsze można kupić wór słodyczy, ale w mojej opinii prezent to coś, co musi się przydać na dłużej i mieć wartość użytkową. W akcie desperacji zaczęłam myśleć, czego nie ma mój chłopak i odkryłam, że przydałyby mu się eleganckie, męskie perfumy.

Jak wybrałam perfumy Yodeyma?

Od razu chcę zaznaczyć, że nie jestem znawcą perfum. Wybrałam się do kilku drogerii i nie mogłam znaleźć satysfakcjonującego mnie zapachu. Dodatkowo przeglądanie metek z cenami przyprawiało mnie o lekki zawrót głowy – nie jestem skąpa, ale cenówki jasno wskazywały, że na lepszej jakości produkt musiałabym wziąć kredyt. Po powrocie do domu doszłam do wniosku, że w internecie powinno być taniej. Szybko natrafiłam na ten sklep który przykuł moją uwagę minimalistyczną szatą graficzną, konkretnym podejściem do ekspozycji produktów i przede wszystkim – relatywnie niskimi cenami. Okazało się, że oprócz standardowej oferty posiadają tabele, które skrótowo opisują wszystkie zapachy pod kątem wykorzystanych nut zapachowych. To był prawdziwy przełom w moich poszukiwaniach.

Jakie perfumy Yodeyma wybrałam?

Skuszona nutami bergamotki i drzewa podjęłam decyzję o zakupie flakonu 100 ml perfum Aqua per Uomo Yodeyma. Potrzebowałam jednak wsparcia i zapytałam mailowo sklep o trwałość zapachu oraz czas wysyłki – czas nieubłaganie mijał… jednak załoga perfumowelove.com stanęła na wysokości zadania! Błyskawicznie odpisali, dokładnie opisując zapach z punktu widzenia człowieka i zapewnili o priorytetowym potraktowaniu mojego zamówienia w przypadku zakupu. Nie mogłam wybrać lepiej – paczka dotarła na dzień przed urodzinami! Dodatkowo dostałam w gratisie uroczą perfumetkę i ulotkę uprawniającą do zakupu następnych perfum z 10% rabatem. Słowem – wszystko zapięte na ostatni guzik!

Reakcja obdarowanego

Perfumy Aqua per Uomo Yodeyma to strzał w dziesiątkę! Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć, gdyż obdarowany od razu rozerwał opakowanie i po wypróbowaniu zapachu stworzenie ładnego zdjęcia stało się niemożliwe. Zapach jest męski, ale jednocześnie nie jest drażniący. Z czasem zaczął chwalić również estetykę flakonu oraz wygodny dozownik, co wcale nie jest mniej ważne niż sam zapach. W tym przedziale cenowym z pewnością nie mogłam trafić lepiej i Wam również serdecznie polecam te zapachy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *